Gästehaus Haus Am Geissbock

Bewertungen

Daniel Popa – 10.05.2026
★★★★★

Am fost 5 persoane cazate aici și am avut o experiență foarte bună. Fiecare a avut camera și baia proprie, iar bucătăria comună este complet utilată și foarte practică. Proprietarul este extrem de amabil și atent — de fiecare dată când am avut nevoie de ceva, ne-a ajutat imediat și ne-a adus tot ce am cerut. Ne-a pus la dispoziție loc pentru grătar și ciubăr, iar în fiecare weekend ne încălzea apa pentru a ne putea relaxa. Am avut voie să primim și colegi în vizită, iar proprietarul ne-a pregătit chiar el grătarul și ciubărul încălzit, ceea ce a fost foarte apreciat. Curtea este superbă, cu mult spațiu verde, foarte liniștită și relaxantă. Există un iaz cu pești, leagăn și chiar biciclete pe care proprietarul ni le-a oferit pentru plimbări. Toate aceste detalii au făcut șederea și mai plăcută. Locația este excelentă: aproape de magazine, de gară și foarte ușor accesibilă. Recomand cu mare drag!

Sascha Neidt – 08.11.2025
★★★★

Christine Schöll – 09.06.2025
★★★★★

Sehr gemütliche und saubere Unterkunft . Zentral gelegen mit schönem Innenhof zum entspannen. Die Küche ist gut ausgestattet. Ich komme gerne wieder...

Iryna Pohosian – 09.05.2025
★★★★★

Sehr gemütlich, gastfreundlich und sauber. Liegt sehr zentral. Gerne komme ich wieder.


Anfahrt

Bitte akzeptiere die Statistik und Marketing Cookies, damit Du die Map sehen kannst.